Bigo Live Elmas Satın Al

Duyuru

Bigo Live / Bigo Live Elmas

Ürünler

Açıklama

Nasıl Kullanırım

6

Yorumlar ( 6 )

BIGO LIVE, kullanıcıların yaşam anlarını canlı yayın yaptıkları, arkadaşlarıyla canlı görüşmelerini, görüntülü görüşmeler yapabildiği ve moda videoları izledikleri global sosyal canlı video platformdur. 2016 yılında başlayan BIGO LIVE, başarılı şekilde global varlığını inşaa etti ve şimdi 150’den fazla ülke ve bölgede güçlü bir kullanıcı tabanına sahip ve dünyanın lider ve en hızlı büyüyen video canlı yayın platformu haline geldi. Hem Apple App Store’da hem de Google Play Store’da mevcut olup, dünya çapında 200 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. BIGO LIVE, kullanıcıların dünyayla bağlantı kurmalarını ve günlük yaşamda daha eğlenceli ve olasılıkları keşfetmelerini sağlayarak dünya lideri video tabanlı sosyal medya platformu olmaya kendini adar. 2014 yılında Singapur’da kurulan BIGO (BIGO Technology Pte. Ltd.), dünya çapında en hızlı büyüyen internet şirketlerinden biridir. BIGO, daha iyi bağlantıya sahip bir dünya yaratmaya kendini adamıştır ve gelişmiş Yapay Zeka (AI) teknolojisi ile desteklenen video yayını ve VoIP ile ilgili ürün ve servisler sunmaktadır. BIGO, dünya çapında lider bir canlı yayın platformu olan BIGO LIVE, dünya çapında lider bir kısa formlu sosyal video platformu olan Likee (eskiden LIKE video) ve küresel bir video iletişim platformu olan IMO’ya ve diğer sosyal medya uygulamalarına sahiptir.

1.ADIM

bigo.tv adresini ziyaret edip, giriş yapınız.

2.ADIM

Sayfanın sağ üst kısmında yer alan "Recharge (Yükleme Yap)" yazan alana basıp açılan ekrana tıklayıp, ülke seçimini "Türkiye" olarak ayarlayın ve ödeme kısmına gitmek için "Next"e tıklayın.

3.ADIM

Karşınıza çıkan ödeme yöntemleri arasından Razer Gold PIN seçiniz. (Eğer Razer hesabınız yok ise üye olup Razer Hesabı oluşturmanız gerekmektedir)

4.ADIM

Açılan Sayfada satın almış olduğunuz Bigo Live Razer Pin Elmas Kodu "Sn" numarası (Serial Number) ile başlayan kısmı ekran belirtildiği gibi girip, Epin Kodunu da ekranda gözüktüğü şekilde "Pin" alanına yazınız.

5.ADIM

Yükleme yaptığınız tutarı onayladıktan sonra Bigo Live hesabınıza giriş yaparak yansıyan Elmaslarınızı görebilirsiniz.

avatar
 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.