Valorant Yeni Skin Paketi Valorant Champions 2021 | Gamer Türkiye - Oyun ve Dijital Kod Satış Platformu

Valorant Yeni Skin Paketi Valorant Champions 2021

Valorant Yeni Skin Paketi Valorant Champions 2021

Valorant Yeni Skin Paketi Valorant Champions 2021

Oyun Yamaları

25.11.2021 13:53

1 Aralık 2021 tarihinde başlayacak VALORANT Champions 2021 turnuvasına özel olarak yeni bir koleksiyon paketi tanıtıldı.

Paket, bir Vandal görünümü, karambit yakın dövüşü ve paketi satın almak için bonuslar içeriyor. Bunun yanında Champions uğuru ve spreyi, 3 adet oyuncu kartı da oyunculara sunuluyor.

Valorant Champions 2021 Koleksiyonu

Champions koleksiyon paketi, bir adet yakın dövüş silahını da kapsıyor. Karambit adı verilen yakın dövüş silahı Champions temasına uygun olarak; siyah, beyaz, altın ve kırmızı renklerinden oluşuyor.

Valorant Champions 2021 Oyuncu Kartları

Paket, marş müzik videosunda PhoenixSage ve Brimstone'dan ilham alan üç oyuncu kartı içerir. Para harcamak istemeyen hayranlar , bugün piyasaya sürülecek olan ücretsiz VALORANT Champs kartının keyfini çıkarabilirler . Oyuncular ayrıca VCT Champs etkinliğinin grup aşamasını izleyerek VCT 2021 Sparks Spreyi alabilirler.


Riot hesabınız desteklenen bir akış platformları Twitch, YouTube ve AfreecaTV'ye  bağlı olmalıdır ve sprey yalnızca 1 ila 11 Aralık arasında kullanılabilir olacaktır. Kozmetik ürünün, sprey yaptığınız yere göre renkleri değişen dört olası çeşidi vardır. Ancak altın varyantın yüzde bir düşme şansı var.

Valorant Champions 2021 Canlı Yayın Ganimetleri

VCT Champions 1 Aralık'ta başlıyor!  Ganimetleri almaya hak kazanmak için seyircilerin VALORANT hesaplarını YouTube, Twitch, AfreecaTV veya Trovo hesaplarına bağlaması, Champions yayınlarındaki karşılaşmaları izlemesi, Twitch ve Trovo'daki izleme partilerine katılması gerekli. Seyirciler 1-11 Aralık tarihlerinde VCT spreyini almaya hak kazanacak ve 12 Aralık saat 20.00'de başlayan finale özel VCT uğuru ganimetini kazanabilecek. 

Valorant Champions 2021 Silah Koleksiyonu Fiyatı, Kaç VP?

VCT 2021 özel skin koleksiyonu fiyatı 6263 VP olarak belirlendi. Vandal tek başına satın almak isterseniz 2675 VP, Karambit tek başına 5350 VP olacak. Paket içerisindeki silahları ayrı ayrı satın alabilme şansınız da bulunmakta.

En uygun fiyatlarla Valorant Points VP Satın Almak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

https://www.gamerturkiye.com/game/valorant/valorant-vp

 

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.