Pubg Mobile 1.7 Yama Notları

Oyun Yamaları

19.11.2021 13:01

PUBG MOBILE 1.7 Yaması 16 Kasım'dan itibaren yayınladı. 

Bu büyük güncelleme Arcane'den karakterler ve konumlar ile şimdiye kadar yapılan en iddialı iş birliğini içeriyor.

PUBG Mobile 1.7 Yaması ile birlikte oyuncuları oyunda bir çok yenilik ve köklü değişikliklerin yanı sıra yepyeni bir sezon olan PUBG Mobile C1S3 Sezonu da bekliyor olacak.

Pubg Mobile 1.7 Güncellemeleri


Yepyeni Bir Mod: Ayna Dünyası


Ayna Dünyası 16 Kasım'da başladı. İki boyut birleşirken, güçlü bir enerjiyle sarmalanan Ayna Adası PUBG MOBILE'a iniyor! Uçan Ayna Adasına girin ve League of Legends resmi animasyon dizisi ARCANE kahramanlarına dönüşerek savaş. Jinx, Vi, Jayce veya Caitlyn'e dönüşerek yeni silahlar ve becerilerle diğer oyunculara karşı savaşarak ARCANE hikâyesini keşfedin.

Yeni Royale Pass (RPM:5)

PUBG Mobile Royale Pass 5 Ay: Ayna Alemi

- Öncü ve Ölümcül Soytarı ile Sonuna Kadar Göreve Devam

- Kar98K ve Sonuna Kadar Göreve Devam

- MK47 yeni kaplamalar geliyor.

Eski Modlar Geri Dönüyor

- Vikendi: 16/11 tarihinde geliyor, odalar ve izleme desteklenmektedir.

- Metro Royale: Buluşma: 22/11 tarihinde yeni Taşıma özelliğiyle tekrardan geliyor.

- Geceyi Atlat: 25/11 tarihinde geliyor. Her Perşembe, Cuma ve Cumartesi oynanabilmekte, odalar ve izleme desteklenmektedir.

- Hastalık Modu: 25/11 tarihinde geliyor. Her Perşembe, Cuma ve Cumartesi oynanabilmekte, odalar ise desteklenmemektedir.

- Ağır Silah 2.0: 29/11 tarihinde geliyor. Her Pazartesi, Cumartesi ve Pazar oynanabilmekte, odalar ve izleme desteklenmektedir.

- Runik Güç: 30/11 tarihinde geliyor. Her Salı, Çarşamba ve Cumartesi oynanabilmekte, odalar ve izleme desteklenmektedir. 

Savaş Değişiklikleri

- Nişancı Tüfekleri tekrar dengelenmiştir. Buna göre; Uzun menzildeki hasar artırıldı, mermi hızı artırıldı, düzelme hızı artırıldı.

*/SLR: Düzelme hızı artırıldı, mermi hızı artırıldı.

*/SKS: Düzelme hızı biraz artırıldı, mermi hızı artırıldı.

*/Mini14: Uzun menzildeki hasar artırıldı.

*/VSS: Silahın hasarı biraz artırıldı.

Nişancı tüfeklerine son zamanlarda pek gösterilmediği fark edilmişti, umarız bu iyileştirmelerin ardından onları daha fazla kullanabilirsiniz.

- DP28 tekrar dengelenmiştir. Buna göre; Mermi hızı azaltıldı, uzun menzildeki hasar azaltıldı, kafadan vuruş hasarı azaltıldı.

Daha önceden DP28 oyunda biraz fazla iyiydi, bu nedenle ne olacağını görmek için özellikleri biraz düşürülmüştür.

- Yeni taşıma özelliği getirilmiştir. Buna göre; Artık yere serilmiş oyuncuları taşıyabilir ve onları başka bir yere götürebilirsiniz.

Bir takım arkadaşınız yere serildiğinde onu kurtarmak veya düşman yere serildiğinde onu öldürmek dışında artık bir seçeneğiniz daha var.

Deneyim İyileştirmeleri

- PUBG Mobile C1S3 Sezonu 19/11/2021 - 17/1/2022 tarihleri arasında oynanacaktır. Bu yeni sezon, geçmiş sezonlardan malzemelerle takas etmek için kullanılabilen özel bir sezon parasıyla birlikte geliyor. S1 - S4 sezonlarından geri dönen özel kıyafetleri kaçırmayın!

- Savaş ekranının daha açık hatırlatmalarla daha bilgilendirici olmasını sağlamak amacıyla, bazı maç içi bilgilerin sunumu iyileştirilmiştir.

- Kontrollerin daha kolay ayarlanabilmesini sağlamak amacıyla İndirme ekranı, Hassasiyet Ayarları ekranı ve Buton Ayarları ekranı iyileştirilmiştir.

 

En uygun fiyatlarla PUBG Mobile UC yüklemek için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

https://www.gamerturkiye.com/game/pubg-mobile/e-pin-yukleme